Maszyny do lutowania selektywnego


Firma SEHO jest jednym z największych producentów maszyn lutowniczych na świecie. Oferuje najwyższej jakości maszyny do lutowania.

Maszyny firmy SEHO pracują w wielu firmach w Polsce. Służymy referencjami.

Towary produkowane w Europie Made in Germany Towary produkowane w Europie

Do średniej i dużej produkcji

 

Typ

Opis

StartSelective

StartSelective jest niewielką maszyną do średniowydajnej produkcji. Jest bardzo kompaktowa, ale oferuje wiele zaawansowanych technicznie rozwiązań. Maszyna pracuje jako gniazdowa. Płytki są umieszczane w maskach, które nastepnie są wciągane do wnętrza maszyny. Wewnątrz mieszczą się gniazda topnikowania, podgrzewania i lutowania. Cykl lutowania jest bardzo szybki. Maszyna zapewnia znakomitą jakość i elastyczność dzięki systemom rozpznawania punktów referencyjnych, systemowi wykrywania zniekształceń laminatu, opatentowanemu systemowi czyszczenia ultradźwiękowego i kilku innym. Programowanie jest łatwe i odbywa się poza maszyną (programowanie offline). System kamer na bieżąco pokazuje przebieg procesu.
Znakomita maszyna dla początkujących - polecamy!

PowerSelective

Najwydajniejsza i najbardziej elastyczna maszyna. Przeznaczona do wysokowydajnej produkcji. Umożliwia zarówno lutowanie w procesie miniwave jak i dip (zanurzeniowo). Możliwe jest zainstalowanie dwóch tygli (do obu typów procesu). Maszyna jest zaopatrzona w chwytak, pozwalajacy na lutowanie pod kątem. Takie rozwiązanie umozliwia lutowanie trudnych punktów, niemożliwych do zalutowania w innych maszynach z nieruchomą płytką. Przezbrojenie maszyny może odbywać się w locie, bez zatrzymywania produkcji. Maszyna może być dostarczona wraz z linią produkcyjną (stanowiskami do obsadzania komponentów, uzbrajania masek itp.) dostosowaną do potrzeb Klienta. Możliwe jest wykonanie linii z wejściem i wyjściem po tej samej stronie, co pozwala na oszczędność miejsca.
Najwydajniejszy model - bestseller!

SelectLine C

Bardzo wydajna, modułowa maszyna, przeznaczona do pracy w linii (inline). W odróżnieniu od PowerSelective, maszyna pracuje "od lewej do prawej" - stanowiska topnikowania, podgrzewania, lutowania i chłodzenia są umieszczone jedno za drugim. Maszynę mozna dostosować do żądanej wydajności dodając odpowiednie moduły grzewcze lub zwiększając ilość tygli. Maszyna jest dostosowana do lutowania w procesie miniwave, lutowanie zanurzeniowe jest możliwe w ograniczonym zakresie.

LeanSelect

Wydajniejsza wersja maszyny StartSelective. Wprowadzanie płytek odbywa się ręcznie, jednak wewnątrz maszyny jest wystarczająco dużo miejsca, aby topnikowanie, podgrzewanie i lutowanie odbywało się równolegle. Płytki w maskach są przesuwane automatycznie od stanowiska do stanowiska. Pozwala to na znaczącą redukcję czasu cyklu.

MaxiSelective

Jak nazwa wskazuje - największa i najwydajniejsza maszyna do lutowania selektywnego. Umożliwia zastosowanie kilku tygli, obróbke kilku płytek równocześnie. Czas cyklu ponizej 20s! Proces miniwave odbywa się z zastosowaniem kilku dysz równolegle.
Maszyna dla najbardziej wymagających!