Nasza firma działa od 1946 roku. Zajmowała się produkcją i serwisem elektrycznych przyrządów pomiarowych. W latach 1985-1990 nastąpiła zmiana profilu działalności. Obecnie specjalizujemy się w dostawach narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji i serwisu elektronicznego. Zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru sprzętu do produkcji i serwisu, pomagamy zoptymalizować i usprawnić cykl procesu, pomagamy rozwiązać problemy.
Drugim profilem działalności firmy jest sprzedaż narzędzi pneumatycznych. Narzędzia te są stosowane w przemyśle ciężkim i lekkim (szczególnie w branży motoryzacyjnej, przemyśle meblowym, elektronicznym).
Trzeci profil obejmuje sprzedaż narzędzi ręcznych o wysokiej jakości. Prowadzimy sprzedaż hurtową.

Firma Labem jest przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem renomowanych firm światowych:

Weller Tools GmbH, Apex Tools, Seho, Mimot, Autotronik, Finetech i innych.

Jako autoryzowany dystrybutor i przedstawiciel Weller'a działamy już wiele lat. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i pomagają Klientom w doborze narzędzi. Dobrze zaopatrzony magazyn i elastyczna polityka sprzedaży zapewniają szybkie dostawy i atrakcyjne ceny.

Umożliwiamy Klientom darmowe testowanie narzędzi oraz szkolenie w zakresie techniki lutowania. We współpracy z niemieckimi partnerami organizujemy szkolenia z zakresu ustawiania i optymalizacji procesu technologicznego. Klientom zainteresowanym większymi zakupami pomagamy w znalezieniu źródła finansowania.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.Informacje dotyczące ochrony danych osobowych - prosimy o zapoznanie sie z niniejszym plikiem.

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

02-621 Warszawa
ul. Tyniecka 50 lok. 2

Tel./fax: (+48 22) 844 01 57
Tel./fax: (+48 22) 646 27 99
Fax: (+48 22) 854 07 65
email: office@labem.pl

Plan dojazdu: