Wkrętaki pneumatyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne narzędzia pneumatyczne i elektryczne produkcji koncernu Cooper Industries. Narzędzia te są szeroko stosowane na całym świecie w przemyśle ciężkim i lekkim (szczególnie w branży motoryzacyjnej, przemyśle meblowym, elektronicznym). Narzędzia Cleco, Dotco, końcówki Apex powodują, że wzrasta jakość i wydajność procesu produkcyjnego. Zastosowanie wkrętaków z kontrolą momentu dokręcenia zapewnia powtarzalność i zmniejsza straty spowodowane błędami produkcyjnymi. Trwałość proponowanych przez nas narzędzi jest tak wysoka, że unikniecie Państwo przestojów spowodowanych awariami. Końcówki Apex wykonane ze stali narzędziowej high grade spełniają wszystkie normy narzucane w przemyśle ciężkim, zbrojeniowym, motoryzacyjnym i zastosowaniach specjalnych. Pozostaną długo ostre, tak, że zapomnicie Państwo o ciągłych wydatkach związanych z ich zakupem.

Wkrętaki pneumatyczne.

Firma Cooper Tools oferuje wkrętaki pneumatyczne ze sprzęgłem ciernym lub impulsowym, sterowniki, balancery, akcesoria. Wkrętaki Cleco to narzędzia heavy-duty, są stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Dostępne są narzędzia o różnych konfiguracjach, kilku typach sprzęgieł i wielu zakresach momentu dokręcania. Seria Cleco 2 to małe wkrętaki o zakresach momentu od 0,06Nm do 0,9Nm. Seria Cleco 14 to cięższe narzędzia z zakresem momentu 0,5Nm do 5,1Nm. Seria Cleco 8 i 88 to wkrętaki do typowych zastosowań (1.7 do 20Nm). Seria Cleco 35 zamyka stawkę umożliwiając dokręcanie z momentem do 20Nm.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 4,5MB.

Systemy pomiaru momentu.

Sterownik TVP 100 pozwala na pomiar i dokumentowanie procesu dokręcania. Dostępne są końcówki pomiarowe do wkrętaków wszystkich typów.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 0,2MB

Końcówki Apex.

Do wkrętaków polecamy końcówki, bity i nasadki Apex.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 5,1MB