Wkrętaki elektryczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne narzędzia pneumatyczne i elektryczne produkcji koncernu Cooper Industries. Narzędzia te są szeroko stosowane na całym świecie w przemyśle ciężkim i lekkim (szczególnie w branży motoryzacyjnej, przemyśle meblowym, elektronicznym). Narzędzia Cleco, Dotco, końcówki Apex powodują, że wzrasta jakość i wydajność procesu produkcyjnego. Zastosowanie wkrętaków z kontrolą momentu dokręcenia zapewnia powtarzalność i zmniejsza straty spowodowane błędami produkcyjnymi. Trwałość proponowanych przez nas narzędzi jest tak wysoka, że unikniecie Państwo przestojów spowodowanych awariami. Końcówki Apex wykonane ze stali narzędziowej high grade spełniają wszystkie normy narzucane w przemyśle ciężkim, zbrojeniowym, motoryzacyjnym i zastosowaniach specjalnych. Pozostaną długo ostre, tak, że zapomnicie Państwo o ciągłych wydatkach związanych z ich zakupem.

Wkrętaki elektryczne przewodowe i LiveWire™ ze sterownikami z kontrolą momentu.

Wkrętaki elektryczne możecie Państwo zakupić wszędzie, ale jedynie Cooper Tools oferuje innowacyjną technologię kontroli i zarządzania narzędziami Tightening Management. Wkrętaki sterowane komputerowo są używane w przemyśle elektronicznym, samochodowym, lotniczym tj. wszędzie tam, gdzie kontrola jakości i dokładność skręcania może decydować o bezpieczeństwie lub prawidłowym funkcjonowaniu produktu. Oferujemy Państwu wkrętaki o bezkompromisowej jakości i możliwościach.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 1,8MB

Wkrętaki akumulatorowe LiveWire™.

Technologia Cleco® LiveWire™ pozwala na zdalne sterowanie wkrętakami poprzez sieć WLAN. Jeden sterownik zarządza 10 narzędziami. LiveWire™ używa przemysłowego standardu transmisji IEEE 802.11b 2.4GHz WLAN z przepustowością do 11 Mbps. Dostępne są tryby zabezpieczeń WEP, WPA, WPA2 i 802.1X EAP. Narzędzia i sterowniki LiveWire™ można łatwo podłączyć do istniejącej struktury komunikacji bezprzewodowej.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 0,8MB

Global controller.

Kontroler mPro400 pozwala sterować 16 narzędziami przewodowymi i LiveWire™!
Katalog w języku angielskim, format pdf, 0,8MB

Końcówki Apex.

Do wkrętaków polecamy końcówki, bity i nasadki Apex.
Katalog w języku angielskim, format pdf, 5,1MB